Siz de ürünlerinizi AzDollars.com'da listeleyin. Hemen satış yapmaya ve kazanmaya başlayın.

NEDEN AZDOLLARS'DA SATICI OLMALISINIZ?

Pazaryerine katılın ve ürünlerinizi milyonlarca tüketiciye ulaştırın..

AzDollars.com

Düşük Komisyon Oranları

AzDollars.com müşterilerinize en kolay yoldan ulaşmanızı ve daha fazla ürün satmanızı sağlar. Reklam bütçelerimizden ücretsiz faydalanır ve her geçen gün müşteri sayınızı arttırırsınız. Açılışa özel komisyon oranımız sadece %12.5.
Learn More
AzDollars.com

Güçlendirici Araçlar

Satıcı hesaplarınız için ürün yükleme, ürün güncelleme, stok takibi ve sipariş takibi gibi işlemlerinizi yapabileceğiniz kullanıcı dostu arayüz ile tanışın. Size özel hazırlanmış olan satıcı panelinizde her işleminizi kolayca yapabilirsiniz.
Daha Fazla
AzDollars.com

7/24 Bayi Desteği

Bayi müşteri hizmetlerimiz her an sizlere destek olmak için telefon, whatsapp, mail gibi bir çok destek kanalında sizlerin taleplerini beklemektedir. 7/24 Ulaşabilir, sorularınıza hemen cevap alabilirsiiniz.
Daha Fazla

NASIL ÇALIŞIR?

4 Adımda Satış Yapmaya Başlayın..

AzDollars.com
1

Kaydolun ve Ürünlerinizi Ekleyin

 • Satıcı Başvuru Formu'nu doldurun ve bayi temsilcilerimizin sizi aramasını bekleyin. En kısa sürede sizi arayacağız ve bayilik onayınıza müteakip panel giriş bilgilerini sizlerle paylaşılacaktır.
 • Panelinize giriş yaparak, satıcı bilgilerinizi doğrulayın. Mağazanızın bilgilerini girin ve ardından ürünlerinizi eklemeye başlayın.
AzDollars.com
2

Sipariş almaya başlayın ve Ürünlerinizi Satın

 • Ürünleriniz için bir sipariş alındığında, siparişler e-posta ile size bildirilir. Panelinize giriş yaparak ürün ve sevkiyat bilgilerini görebilirsiniz.
 • Ürününüzü paketleyin ve gönderin. Kargo takip numaranızı sipariş detaylarına eklediğinizde, takip numarası alıcıya iletilir. Aynı zamanda siparişi kargoya verdiğinizi onaylamış olursunuz.
AzDollars.com
3

Paketleme ve Kargolama

 • Ürünlerinizi kargolama aşamasında taşıyıcı firma sizden ürün faturası gibi resmi evraklarınızı isteyecektir. Bunun yerine panelinizden yazdıracağınız sipariş irsaliye formu ile de kargo çıkışınızı yapabilirsiniz.
 • Müşterinizin talepleri olduğunda ya da sizlerin müşteri ile iletişime geçmesi gerektiğinde panelinizdeki "Müşteriye bildirim" alanından yazabilir ve müşteriniz ile AzDollars satıcısı olarak görüşmeye başlayabilirsiniz.
AzDollars.com
4

Ödemenizi alın ve sıradaki sipariş için çalışmaya başlayın..

 • Sipariş müşteriye ulaştığında Mesafeli satış sözleşmesi içeriği gereğince 7 gün itiraz süresi bulunmaktadır. Bu süre tamamlandığında müşteriniz bir geri bildirim yapmamışsa haftalık olarak belirlenen ilk ödeme gününde ödemeniz banka hesabınıza gönderilir.
 • Başvuru formunda bilgileri bulunan şahıs ya da şirket hesaplarına ödeme yapılmaktadır.

Yeni Üyeliğe Özel Komisyon Oranları

Şeffaf ve Güvenli Ticaret

Satıcı hesabınız oluşturulurken size özel komisyon oranı tarafınıza bildirilir ve onayınız alınır. Satış sonrası ödemeniz hesabınıza aktarılırken sadece önceden onay verdiğiniz komisyon oranı kadar kesinti yapılır.
$0
Listeleme Komisyonu
12.5%
Satış Sonrası Komisyon

AzDollars neden komisyon kesintisi yapmaktadır?

 • Dünyanın bir çok yerinden sitemizde ürünleri inceleyecek müşterilere hizmet veren bir çağrı merkezi ekibimiz var.
 • Daha fazla müşteri ve daha çok satış operasyonu için reklam ajansları ve taşıyıcı firmalar ile anlaşmalar yapıyoruz.
 • Satıcı ve müşterilerin bilgilerini korumak ve hızlı hizmet verebilmek için güvenli ve son teknoloji ürünü sunucular barındırıyoruz.

Ödeme yöntemi için Stripe kullanıyoruz. Stripe; sadece seçkin gördüğü e-ticaret siteleri ile çalışan ve şu an global e-ticaret dünyasında en çok kullanılan ödeme aracıdır. Tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir. Müşterilerimizin kart bilgileri internet üzerinde bilinen en güvenilir şirket politikaları ile korunmaktadır.

Eğer banka hesabınız bir USD hesabı değil ise; ödemenizi alırken Stripe komisyon oranları ile paranız para biriminize çevrilir. USD banka hesabınız bulunmuyorsa komisyon oranımızı %5 arttırmamız gerekmektedir.

AzDollars Satıcılarından Başarı Hikayeleri

Sizlerin başarı hikayelerini de bu alanda paylaşmak isteriz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sorunuz buradakilerden biri değilse hemen 7/24 Destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

AzDollars.com'da satıcı olmak için şirket sahibi olmam gerekiyor mu?

AzDollars.com’da bireysel satıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Tüm dünyaya ürünlerinizin sunumunu satışını yapabilirsiniz.

USD Hesabım olması gerkiyor mu?

Ödemelerinizi kendi para biriminizde alabilirsiniz. Ancak; güncel döviz kuru uygulanacaktır ve transfer işlem ücreti artacağı için satış komisyonunuz da artar. Bankanız ile iletişime geçerek adınıza kayıtlı bir USD hesabı açabilirsiniz.

Ne zaman ödeme alacağım?

Ödemeler hesabınız için haftanın belirlenen bir günü yapılmaktadır. Her hafta bir önceki haftadan hakedişiniz olan ödeme banka hesabınıza yatırılır.

Paketlerimde logo kullanmam gerekiyor mu?

Özel paketleme için bayi temsilciniz tarafından size özel indirimler tanımlanır. Paketlerinize AzDollars logosu eklendiğinde satış komisyon oranınız düşecektir.

Müşteri memnuniyeti sağlanamadığında ne olur?

Yanlış ürün gönderimi yapıldığında müşteri geridönüşü ile birlikte ivedilikle sorunu gidermelisiniz. Müşteriniz siparişinin doğruluğunu onaylamadığında hakediş ödemeniz panelinizde görünmeyecektir.

Bu cevaplar size yardımcı olmadı mı?

Para kazanma zamanı geldi. Hadi Başlayalım..

Menü